Finał Wolontariatu Pracowniczego Grupy Azoty Puławy

     W tym roku odbyła się trzecia edycja wolontariatu pracowniczego Zakładów Azotowych w Puławach, wzięło w niej udział 80 pracowników ZA Puławy. Z czternastu zgłoszonych przez nich projektów, wybrano dziesięć najlepszych w tym projekt, którego pomysłodawcą był Kamil Furtak OTWARTE MISTRZOSTWA MŁODZIEŻOWYCH OŚRODKÓW WYCHOWAWCZYCH W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC.

      W siedzibie spółki w dniu 05.12.2019 r. wręczono podziękowania dla pomysłodawców i wolontariuszy tegorocznych inicjatyw.

 

- "Nasz pomysł to zawody w wyciskaniu sztangi leżąc dla podopiecznych młodzieżowych ośrodków wychowawczych. Sami chętnie ćwiczymy na siłowni. Chcieliśmy zorganizować coś dla chłopaków i pokazać im, jak wygląda sportowa rywalizacja" - tłumaczy Kamil Furtak.

- "Sport uczy odpowiedzialności i zasad fair play - dodaje Katarzyna Dębska z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Puławach. - Tego typu impreza to dobra lekcja. Za rok mamy zamiar ją powtórzyć". 

 (cyt. www.radio.lublin.pl).

 

Naszą placówkę reprezentowała Pani Kasia Dębska oraz wychowankowie, wolontariusze akcji Mateusz Wójcik oraz Nikodem Pikul. 

                                                                                                                                         Katarzyna Dębska